ליטל שמר חיים - מחקר יישומי

ייעוץ מתודולוגי למחקרים פנים-ארגוניים ולתהליכי משוב

איך לתכנן מחקר שמתאים לצרכי הארגון? איך לשאול את השאלות הנכונות? איך לנתח נתונים ולהסיק מהם את המסקנות הנכונות? איך להציג את הממצאים כבסיס לדיון אסטרטגי? שאלות אלו ואחרות מעלים באופן שוטף מנהלי משאבי אנוש, במסגרת התמיכה המתודולוגית שמעניקה ליטל שמר חיים ללקוחות חברת "רנסיס".

"רנסיס" מתמחה בפיתוח מוצרים ושירותים לניהול סקרים, משובים, הערכות ומבחנים, ומשווקת את מערכת נמל"ה-Attentive המותקנת כיום במאות ארגונים גדולים בישראל ובעולם. על מנת למצות את היכולות הטכנולוגיות במערכת, נדרשים ללקוחות "רנסיס" פתרונות מתודולוגיים מקצועיים. על כן, בחרה "רנסיס" להרחיב את היקף השירותים המוצעים ללקוחותיה, ולהעניק באמצעות ליטל שמר חיים, ייעוץ מתודולוגי מקיף למחקרים פנים-ארגוניים ולתהליכי משוב.

במסגרת הליווי המתודולוגי מציעה ליטל שמר חיים מענה למגוון נושאים בתכנון ובביצוע מחקרים פנים ארגוניים, משלב התכנון וניסוח השאלונים ועד לניתוח הממצאים והצגתם. להנהלת הארגון מוצע לווי מלא של התהליך המחקרי, הכולל גם הצגה תיאורטית מקדימה של נושאים רלוונטיים, ודיון הנהלה מסכם בהנחייתה של ליטל שמר חיים.

אחד מהנושאים הייחודיים שמציעה ליטל שמר חיים במסגרת הייעוץ המתודולוגי הנו ליווי מחקרי לתהליך הערכת העובדים בארגון. במסגרת זו מאופיינים עבור הלקוח דו"חות ניהוליים ייחודיים המותאמים לצרכיו. ללקוח אף מוצע משוב לאיכות תהליך ההערכה, שבו מאותרות הטיות ותופעות חריגות.

בין לקוחות "רנסיס" שבחרו להעזר בייעוץ המתודולוגי של ליטל שמר חיים ניתן למנות חברות כגון: שטראוס, אלי-לילי, טבע, כללבינת, נשר, DHL, תקשוב, בי"ח הדסהלאומיקארד ועוד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
Share/Bookmark
דרונט בניית אתרים